Philips | NeoPix 113 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | 3000:1 | White | Wi-Fi
- TootjadPhilips
- Mudel: NPX113/INT
- Saadavus: 5
-
122€
Philips | NeoPix 113 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | 3000:1 | White | Wi-Fi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| HDMI | HDMI x 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 100 ANSI lm |
| Helisüsteem | 1x 3W Stereo Speaker |
| Kontrastisuhe | 3000:1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | HD ready (1280x720) |
| Net weight | 0.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 320, 320 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Philips, Philips |
| Producer product family | Home LCD Projector |
| Producer product name | NeoPix 113 |
| Projektori loomulik resolutsioon | 1280 x 720 |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
Sildid: philips neopix 113 hd ready 1280x720 100 ansi lumens 30001 white wi-fi, npx113int, philips, projektorid




